Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç km?

Tatilini Antalya Belek’te geçirmeye karar veren yerli ve yabancı misafirler hem yorgunluk hem de turizm cenneti kentin sıcağı nedeni ile havalimanında beklemeden kalacakları turizm tesisine en kısa sürede ve konforla ulaşmak isterler. Akıllarında ki soru bellidir. Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç km? ve Ne kadar uzaklıkta? DT Transfer ile artık bunu düşünmenize gerek yok! Yılların verdiği tecrübe, güven ve istikrarın yanı sıra konuklarına konforlu ve rahat ulaşım sunan transfer firması havalimanında beklemeden, valiz taşımadan ve yolculuk stresini hissetmeden harika bir 40 dakika sunuyor.

 

Zamanı Unutturan Yolculuk

Yaklaşık 35 km mesafelik yol güzergâhında zamanı unutacağınız bir yolculuk sizi bekliyor. Kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensibi ile yıllardır Antalya bölgesinde ulaşım hizmetleri sunan DT transfer lüks araç filosu, profesyonel şoförleri ve güler yüzlü personeli sayesinde tatilin en can sıkıcı zamanını sizi için konforlu rahat bir zamana çeviriyor. Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç km? olduğunu bilmeyen konuklara tarih kokan turizmin en önemli beldesi Belek hakkında bilgiler veriliyor, gezilebilecek yerlere transferleri sağlanıyor.

 

Sorunsuz Bir Tatil Başlangıcı

Doyumsuz güneşi, uzun kumsalı, muhteşem oteller ve golf sahaları ile turistik anlamda adını duyuran Belek aynı zamanda tarihi ile de baş döndürüyor. Antik çağların mirası Aspendos Tiyatrosu, Perge, Dinler Bahçesi en çok bilinen kültür adresleri iken Manavgat Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Düden Şelalesi ve Köprülü Kanyon inanılmaz bir doğa harikası olarak sizi davet ediyor. Konfor ve kaliteyi yaşam tarzı olarak seçen tatilcilerin havalimanına indikleri andan itibaren sorunsuz bir tatil başlangıcı yapmalarını sağlayan firma Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç km? yolculuk konforlu mu? Ekonomik açıdan nasıl? Gibi tatilcilerin tüm soru işaretlerini ilk anda cevaplıyor.

 

Konforlu Ve Güler Yüzlü Hizmet

Uçağınızın yaptığı rötara rağmen bekleyen konforlu bir araç, valizlerini araca taşıyan gülen yüzü ile bir personel ve gördüğünüz anda güven hissettiğiniz profesyonel bir şoför tatile en güzel başlangıcı yapmanız için hazır. Her sezonda hizmet kalitesini güncelleyen, araç filosunu yenileyen, profesyonelliğine daha fazla profesyonellik katan transfer firması seçeceğiniz araç ile tatiliniz süresinde gezmek istediğiniz her yere sorunsuz ulaşmanızı sağlıyor.

 

Havalimanında Beklemeyin

Kentin tarihi ve turistik bölgeleri konusunda deneyim sahibi olan şoförler yolculukta aradığınız konforu da sağlıyor ayrıca araçlarda ki aksesuarlar ve araç için hizmetleri sayesinde Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç km? ve otele sıkıntısız nasıl ulaşırım diyenler unutulmaz bir tatil yaşama olanağına sahip oluyor. Online rezervasyon yapma imkanı bulunan DT transfer ulaşım hizmeti almak isteyen tatilcilere 7 / 24 kesintisiz tüm hizmeti sunuyor, havalimanından hiç beklemeden dakikalar içinde Belek turizm merkezine ve kalacağınız tesise ulaşımı sağlayan firma yalnız havalimanı – Belek arası transfer ile değil Antalya’nın her bölgesine yapacağınız gezilerinizde deneyim, konfor ve rahatlık vaat ediyor.

 

Bakımlı, Geniş, Konforlu Araçlar

Yaza girmeden Belek tatil planı yapan misafirler Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç km? ve sorunsuz nasıl giderim konularında yaptıkları araştırmanın ardından ilk tercihlerini DT transfer firmasına rezervasyon yaptırmak olarak değerlendiriyor. Bakımlı, geniş, konforlu araçlar ile konuklarına transfer imkanı sağlayan firma şehrin o yoğun ve baş döndüren trafiği içinde konuklarını kısa zamanda otellerine götürüyor ve rüya gibi bir tatil için mükemmel bir başlangıç yapmalarına fırsat tanıyor. Sunulan kalite ve konforun tatil süresince tüm gezilerinizde yaşanması için arayın.

 

 

Call Center