Antalya Havalimanı'ndan Side'ye Nasıl Gidilir?

 

Antalya / Side

Side, Antalya’da bulunmaktadır. Muhteşem doğal güzelliği ile yerli ve yabancı turistleri her yıl ağırlamaktadır. Antalya'nın bilinen en önemli bölgeleri arasında yer almaktadır. Çoğunluk olarak Side’ye gitmek için ulaşım yollarını aramaktadır. Antalya Havalimanı’ndan Side'ye nasıl gidilir; çeşitli araçlar ile bu mümkündür. Aynı zaman da gerek otobüs, gerek taksi, gerek transferler ile de ulaşılması mümkündür. Bütçeye uygun bir şekilde ulaşım imkânları bulunmaktadır. Side’nin o muhteşem güneş batışını izlemek isteyenler için Antalya’dan nasıl geçildiğine dair çeşitli yollar da bulunmaktadır.

 

Antalya Havalimanı’ndan Side'ye Nasıl Geçirmektedir?

 

Antalya Havalimanı'na gelindikten sonra Side'ye gitmek de bir o kadar kolaydır. Aynı zamanda birçok ulaşım imkanı da bulunmaktadır. Bu ulaşım imkanlarından birisi sizin için özel olarak ayrılmış bir araç transferi ile mümkündür. Rahat bir şekilde ulaşım yaparken aynı zamanda araç transferi sizin için kalacağımız bir yer ile rezervasyonda yaptırmaktadır. Antalya Havalimanı’ndan Side'ye nasıl gidilir; Antalya havalimanından Side'ye geçerken özel bir araç transferi yapılarak geçilmesi genellikle çoğunluğun tercih ettiği bir durumdur. Diğer bir şekil ise kişilerin taksi veya otobüs ile geçmesidir ancak burada önemli olan tatil yapmak için gelenler sıklıkla araç kiralayarak Side'ye ulaşmaktadır ve bu diğer transfer seçeneklerine göre diğer ulaşım seçeneklerine göre daha fazla tercih edilmektedir.

 

Antalya Havalimanı’ndan Side'ye Shuttle Transfer İle Nasıl Gidilmektedir?

 

Antalya Havalimanı’ndan Side'ye nasıl gidilir; Antalya havalimanın da sizi bekleyen shuttle araçları bulunmaktadır. Bu araçlar ücretli olarak tek kişilik bir şekilde Side'ye sizi ulaştırmaktadır. Oldukça konforlu ve sizin kendinizi iyi hissettirecek bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Bunun için öncelikle araç için bir rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra araç sizin iniş saatiniz de orada sizi havalimanından alıp ulaşımınızı gerçekleştirmektedir.

Antalya Havalimanı’ndan Side’ye Transfer Olarak Nasıl Geçilmektedir?

Antalya Havalimanı’ndan Side'ye nasıl gidilir; Bunun için yolculuğa çıkmadan önce çeşitli transfer hizmeti ile ilgilenen firmalardan kendi adınıza bir rezervasyon açtırmak gerekmektedir. Rezervasyonunuz ile birlikte araçlar sizi söylediğiniz yerde bekleyip Side’ye ulaştırmaktadır. Transfer ile ulaşım sağlayacak kişiler araç içerisinde kaç kişi olduğunuzu da belirtilmesi gerekmektedir. Kişi sayınıza göre bir araç belirlenmektedir. Makul bir fiyat ile ulaşımınız gerçekleşmektedir.

 

Antalya Havalimanı’ndan Side'ye Otobüs Veya Taksiyle Nasıl Geçilmektedir?

 

Eşya durumunuza göre taksi kullanmanız mantıklıdır. Fakat eşyanız yok ise otobüs ile de geçebilirsiniz. Ancak dilediğiniz şekilde bir rahatlık olmayabilir. Ücretli olarak belirli fiyatları bulunmaktadır. Antalya Havalimanı’ndan Side'ye nasıl gidilir; Otobüs veya taksi ile ulaşım gerçekleştirirken, otobüs yolcu toplayarak gideceği için fazla dolanmanızı sebep olmaktadır. Fakat taksiyle giderseniz böyle bir durum ile karşılaşmamaktasınız. Antalya havalimanı ile Side arasında taksiyle mesafe 1 saat kadardır. Bu süre otobüste değişiklik gösterebilmektedir.

 

Antalya Havalimanı’ndan Özel Bir Şoförlü Araç Nasıl Ayarlanmaktadır?

 

Antalya Havalimanı’ndan Side'ye nasıl gidilir; Bütün ulaşım seçenekleri dışında kendinize ait bir özel şoför ile birlikte özel bir araçla Side'ye geçmek istiyorsanız bunun için öncesinde bunu ayarlamanız gerekmektedir. Yani yolculuğunuzun başlamadan size havalimanın da bekleyen bir şoförlü aracın olmasını istiyorsanız bazı fiyatlar ile de karşılaşabilirsiniz. Arabaya veya bütçenize uygun olarak seçenekler yer almaktadır. Ayarladığınız şoför ile birlikte araç sizin tatiliniz boyunca yanınızda bulunmaktadır. Aynı zaman da güvenilir bir şekilde de sizi istediğiniz her yere götürmektedir. Şoförlü araçlar tercihinize göre günlük olarak sizin yanınızda olabilir. Ya da haftalık olarak da söylediğiniz şekilde kiralaya bilmeniz mümkündür.

 

 

 

 

Call Center