Antalya Havalimanı Belek Kaç Saat?

Serik’e bağlı Belek Mahallesi, Antalya havalimanına 35 kilometre ve 49 dakika mesafededir. Gerek doğası gerek ise tarihi ile bir çekim merkezi haline gelen Belek, tatilcilerin en yoğun şekilde kaldığı turizm bölgelerinden biri. Bölgede en fazla turizm merkezinin yer aldığı Belek’te tatilini geçirmek isteyenlerin öncelikli tercihi, kalacakları otele sorunsuz bir şekilde varmak için Antalya havalimanı transfer seçeneğidir.

 

Tatile Güzel Bir Başlangıç Yapın

Mükemmel bir tatilin mükemmel bir transfer ile başlaması önemlidir. Bunun için güven, konfor ve kalitenin bir arada olması gerekir. Bir yılın yorgunluğunu atmak için tatil planı yapan insanlar, güzel bir başlangıç yapmak isterler. Ekonomik transfer seçeneklerinin yanı sıra öncelikle güvenli, hızlı ve rahat bir transfer seçeneği için tatilcilerin tercihi yıllardır olduğu gibi DT transfer olmaya devam etmekte. Vip transfer kalitesinde sunulan tüm yolculuklarda olduğu gibi Belek transferinde de firma tarafından özel transfer hizmeti sağlanmakta.

 

Transfer Hizmetlerinde Alternatifsiz Seçenek DT Transfer

Hizmet kalitesi, araç filosu, tecrübeli şoförleri, güler yüzlü personeli ve güvenli yolculuk alternatifi ile hizmet vermeye devam eden DT transfer, toplu transfer seçeneği ile de iş seyahatlerinin alternatifsiz tek seçeneği. Gerek binek araçları gerek otobüsleri ve gerek ise minibüsleri ile güvenli bir yolculuğu garanti eden firma, seyahat süresince beklenen konfor ve rahatlığı da sunmakta.

Call Center