Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım

Geniş araç seçenekleri, online rezervasyon imkanı ve 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti ile kemer bölgesindeki tüm otelleri Antalya havalimanı transfer hizmeti veren DT transfer firması, Akdeniz’in göz bebeği Kemer’e de çok kısa sürede misafirlerini ulaştırmakta. Antalya havalimanına inen konuklar, terminal çıkışında karşılanır. Valizleri ve eşyaları alınan konuklar, vip transfer kalitesinde çok hızlı bir şekilde konaklayacakları tesise ulaştırır.

 

Online Rezervasyon İmkanı

Muhteşem doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin en fazla tercih ettiği turizm merkezi olan Kemer tatili için özel transfer hizmetlerinden yararlanmak mümkün. Mükemmel bir tatil hayali kuranlar için eşi benzeri olmayan bir alternatif olan Kemer, muhteşem tesisleri ile tatilcilerin her türlü beklentilerine cevap veriyor. Bu kadar özel bir şehre ulaşımda da kalite bekleyen misafirler, ekonomik transfer hizmeti konusunda da gerekli araştırmaları yapmaktadır.

 

Her Türlü Donanıma Sahip Lüks Araçlar

DT transfer olarak misafirlerin tüm istek ve taleplerini karşılamak için gerekli bilgi, deneyim ve donanıma sahip olan kadrolarımız gerek toplu transfer gerek ise beklentiler çerçevesinde kişiye özel hazırlanan seçenekler ile hizmet sunmakta. Antalya havalimanından karşılanan misafirler, her türlü donanıma sahip lüks araçlar ile trafik yoğunluğuna maruz kalmadan çok kısa süre içerisinde tatilini tamamlayacağı tesisine ulaştırılır. Ve Kemer’de kaldığı sürece her türlü seyahat taleplerine cevap verilir.

Call Center