Antalya Havalimanı Lara Arası Kaç km?

Yıl içinde Antalya’ya iş için tatil için gelen insan sayısı oldukça fazla bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kısa süreliğine gelmiş ve Antalya havalimanına yakın konumda tatil yapmak isteyenler için Lara mükemmel bir yerdir. Çünkü havalimanı ve şehir merkezine oldukça yakın mesafede konumlanmasından dolayı tercih edilme sebepleri de artan bir yerdir. Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

 

Antalya Havalimanından Lara'ya Nasıl Gidilir?

Farklı ulaşım vasıtaları karşınıza çıksa da gideceğiniz noktaya tam olarak ulaşmanızı sağlatan DT transfer Antalya Havalimanından sizi Lara’ya çok daha konforlu şekilde görülmeyi sağlar. Antalya Havalimanı Lara arası kaç km araştırmanızın ardından kesinlikle DT transfer seçeneği ile Lara’ya gideceğiniz yöntemi seçmeniz gerekiyor. Antalya havalimanı ulaşım transfer firmaları arasında güven konusunda son derece hassas davranan firmamız dakikalar içinde sizi Lara’ya ulaştıracaktır. Yaklaşık olarak 20 dakika gibi bir süre içinde havalimanından Lara’ya ulaşımız gerçekleşecektir.

 

Antalya Havalimanından Lara’ya Gidiş İçin Kaliteli Transfer

Transfer hizmetinden yararlanmak istiyorsanız öncesinde online platformlar üzerinden randevularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu randevu işlemi için öncelikli olarak DT transferin sitesi üzerinden uçağınızın geliş ve gidiş saatlerini belirterek bir saat belirlemeniz ve tarih seçerek araç seçimine yönlendirmenizi gerçekleştirmeniz gerekecektir. 2 kişilik özel araç seçimini gerçekleştirebileceğiniz gibi 45 kişilik özel otobüs tercihini de araç seçiminizde kullanabilirsiniz. Son derece lüks ve konforlu olan araçlarımızda endişe duymaya yer vermezsiniz. Ödeme yöntemini seçerek, kişisel bilgilerinizi doldurmanız rezervasyonunuzun tamamlanmasına sebep olur. Bilet için son kontrolünüzün gerçekleşmesiyle güvenli bir şekilde transfer hizmetini kullanabilirsiniz. İsterseniz de 7 gün 24 saat hizmet veren telefonlarımla da randevuyu oluşturmak için yardım alabilirsiniz.

 

Lara’ya Ne Zaman Gidilir?

Lara’ya gitmek için belirli bir zaman dilimi olmayıp yazlık görünümde olan yere yılın her zamanı gidebilirsiniz.  ANFAŞ Antalya Expo Center'a yakın olmasından dolayı etkinlik zamanlarında da buraya geleyi tercih edebilirsiniz. Ulaşım için Antalya Havalimanı Lara arası kaç km araştırması sonucu yakın olduğunu öğrenmeniz sizin buraya gelme iteğinizi daha fazla artıracaktır. Deniz, kum, güneş tatili için yaz ayları daha uygun olarak gözüken bir yer olan Lara’da yılın yaklaşık olarak 6 ayı denize girilebiliyor. Akdeniz’in sıcak ikliminde güzel bir tatili yaşatabilecek yerdir.

 

Antalya Lara’da Tatil Fırsatı

Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir konumda olan sahil kenarı yer Antalya’nın eşsiz Akdeniz güzelliğini içerisinde barındıran tatil yeridir. Gezilecek yerleri içerisinde arındırmasından kaynaklı olarak Antalya Havalimanı Lara arası kaç km ulaşım için araştırılmasının ardından bu konu hakkında da geniş araştırmalar yapılır. Mavi ve yeşilin ortak noktası tatil için seçilebilecek en güzel fırsat yerlerden biridir.

 

 Antalya Lara’da Gezilecek Yerler

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km araştırmanızı ulaşım vasıtalarını öğrenmek için yapıyorsanız DT transferi seçerek konforu yaşamanız daha yakın şekilde gerçekleşir. Transferle ulaşımın ardından gezilecek yerleri öncesinde planlayarak keşfinizi gerçekleştirdiğiniz bir tatil yaşayabilme imkanınız oluşur. Lara ve Kundu Plajları bu bölgede bulunan muhteşem sarı kumlara sahip plajlardandır. İncecik kum ve berrak deniz sayesinde deniz keyfiniz doyasıya yaşayabilirsiniz. Lara'dan başlayıp Konyaaltı'na kadar devam eden falezler ise size muhteşem görüntüleri görmenizi sağlayacak doğal güzelliklerdendir. Falezlerden denize girebileceğiniz İnciraltı Plajı ve yine sakin bir yazlık yer atmosferine sahip Örnekköy Plajı deniz keyfini yaşamanıza sebep olacak yerlerden birisi olarak bilinir.

Call Center