Antalya Havalimanı Manavgat Arası Kaç km?

Antalya Türkiye’nin turizm cenneti olarak bilinir. İçerisinde eşsiz güzellikleri barındırmasıyla bilinip güzellikleri de içerisinde yaşayanlara doyasıya yaşatır. Antalya içerisinde birçok ilçenin varlığı ve bu ilçelerin hepsinin kendine has güzellikleri barındırmasıyla bilinir. Bu güzellikleri yıllardır bilinen ilçelerinden birisi ise Manavgat’tır. Bu ilçeye ulaşmak için ise dışarıdan gelen yolcular Antalya Havalimanından uçak vasıtası ile gelirler. Ulaştıkları Antalya Havalimanı Manavgat arası kaç km sorusunu sormaları ulaşımın aşamalarını merak ettikleri için sorulur. Havalimanından Manavgat’a da konforlu bir şekilde ulaşımın devam etmesi için DT transfer seçeneklerini yolculara sunuyor.

 

Antalya Havalimanı'ndan Manavgat'a Ulaşım

Uçak yolculuğunun arından herkes ulaşmak istediği son noktaya bir an önce varmak ister. Yolun tamamlanması yaklaştıkça son zamanlarında daha sabırsız olunmaya başlandığı yolculuk aşamasında bu noktada havalimanı transfer araçları size son derece yardımcı olacaktır. Normal süreden daha da kısa sürede yapılan yolculukta sizin seçtiğiniz, lüks ve konforlu araçlarla ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Konforlu ve Hızlı Ulaşım Transferi

Transfer araçları seçinizde de Antalya Havalimanı Manavgat arası kaç km incelenmesinin yapılması çok doğaldır. Antalya Havalimanı ile Manavgat şehir merkezi yaklaşık olarak 72 km gibi bir mesafeye sahiptir. Transfer araçları dışında seçeceğiniz ulaşım vasıtalarında aynı yol üzerinde 1 saatten fazla zaman harcarken DT transferinde 1 saatten az sürede ulaşmanız gerçekleşir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan vaktiniz trafik içinde ölmez. Ayrıca kişi sayınıza göre bir özel araç transferini gerçekleştirirsiniz. Konforlu araçlarla Manavgat’a kısa sürede DT transfer sayesinde ulaşırsınız.

 

Manavgat'ta Nereleri Gezebilirim?

Manavgat soylu ve çok ırklı yer anlamına gelen bir isme sahiptir. Adı gibi soylu güzellikleri içerisinde barındıran muhteşem bir yerdir. Bu yeri gezmeniz için Antalya Havalimanından sağlayacağınız ulaşımlarla varmanız ön görülür. Antalya Havalimanı Manavgat arası kaç km incelemesi tatil planınızın daha ayrıntılı yapılması için sorulur, araştırılır. Asırlardır neredeyse tüm tarihi medeniyetlere ev sahipliği yapması neticesinde bu bölge içerisinde tarihi eserlerinin sayısını artıran durumlardan biridir. Doğal bir oluşum mucizesi olarak ilçeye adını da veren Manavgat Şelalesi kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biridir. 

Gürül gürül akan bir şelale olarak bilinen Manavgat Şelalesi çevresindeki tabiatı da halen daha dinamik ve canlı şekilde gözler önündedir. İçerisinde bulunan tarihi eserlerden Seleukeia Antin Kenti ayrı bir öneme sahip olan bir kenttir. Bir tarafı surla, üç tarafı yarla çevrili olan antik yer tarihe meraklı olanlarca mutlaka ziyareti gerçekleştirilmelidir. Doğal güzellikleri içerisinde Oymapınar Gölü ayrı bir yere sahiptir Manavgat ilçesi içinde. Doğanın huzurunu yaşatacak olan bu gölün çevresi doğayı doyasıya güzelliğini yaşatacak bir yerdir.

 

Manavgat'ta Ne Yiyebilirim?

Antalya Havalimanı Manavgat arası kaç km araştırması sonucunda geldiğiniz bu eşsiz ilçede denizden çıkmış balık kesinlikle yenilmesi gereken yemeklerin başındadır. Ayrı şekilde lezzetli olması lezzet severleri çeker. Doğal lezzetlere düşkün ve farklı tatlar seven gurmeler ise Manavgat’a ait olan Akdeniz mutfağının mezelerini tatmalıdırlar. Turunç reçelleri ise kahvaltıda mutlaka yemeniz geren lezzetlerden biridir.

 

Manavgat’a Geleceklere Tavsiye

Uyguna bulunan biletin ardından doğal güzellikleri barındıran bu yerde tatil yapmayı istemeniz normaldir. Tatil için öncesinde Antalya Havalimanı Manavgat arası kaç km gibi araştırmaları yapmanızın yanında havalimanından sizi götürecek transfer aracının seçimini doğru yapmaktır. DT transfer ise uzun yıllardır sağladığı güven ve tecrübe sayesinde alanında uzmanlığını koymuş bir firmadır. Bu firma ile gerçekleştireceğiniz transferler tatilinizin de güzel başlamasına vesile olacak kolaylıklardan biridir.

Call Center