Antalya Havalimanı Side Kaç Saat?

Antalya havalimanına 68 kilometre mesafede yer alan ve 1 saat süren yolculukla ulaşılan Side, Antalya’nın en özel turizm merkezlerinden birisi. Tatil, eğlence ve huzurun şehri olan Side, tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce tatilciye ev sahipliği yapmakta. Side tatili için Antalya havalimanından ulaşım sağlayan tatilciler, DT transferin Antalya havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmaktalar.

 

Özel Transfer Hizmeti

Side’ye gelen yerli ve yabancı misafirler, kalacakları otele hızlı ve konforlu bir şekilde özel transfer hizmeti ile varmakta. Firmanın profesyonel şoförleri ile güler yüzlü ve samimi personeli ile hem ekonomik transfer hizmeti almakta hem de aynı kalite içerisinde özel transfer ve vip transfer hizmetinden yararlanmakta. Tüm araçları klimalı ve konforlu olan firma yine tüm araçlarında teknolojik ve modern bir donanım sağlamış durumda.

 

Yıllardır Artan Hizmet Kalitesi

Her marka ve her model araç filosuna sahip olan firma, yüzde 100 müşteri memnuniyeti politikasına sadık kalarak hizmet vermekte. Binek araçlar dışında otobüs ve minibüsleri ile toplu transfer hizmetlerinin de sağlandığı araçlarda her türlü konfor bulunmakta. Müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre seyahat planı oluşturan firma, konuklarını havalimanında karşılar ve valizler ile eşyalarının taşınmasında yardımcı olur. Transfer sektörünün öncü kuruluşu olarak her türlü bilgi, deneyim ve tecrübeye sahip olan firmanın hizmet kalitesi yıllardır artarak devam ediyor.

Call Center