Antalya Havalimanı Side Ulaşım

Milattan önce 8.yy’a dayanan bir tarihe sahip olan ve dönemin en önemli liman kenti olan Side, bugün Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri. O dönemden bugüne ulaşan şehir surları, su yolları, sütunlu caddeler, şehir kapısı, Agora hamamı, antik tiyatro, Vespasian çeşmesi, ticaret agorası, anıtsal kapı, Apollon tapınağı, vaftiz hane gibi saymakla bitmeyen kalıntılar ile tarihe meydan okuyor. Yerli ve yabancı binlerce insanın ziyaret ettiği Side’ye ulaşmak için konuklar, Antalya havalimanını kullanırlar.

 

Araçlarda Güvenlik Ve Hijyen Tedbirleri

Yorucu geçen bir uçak seyahatinin ardından güvenli ve rahat bir şekilde Side’ye ulaşmak isteyen misafirler, vip transfer hizmeti talep ederler. Vip araçların tamamında istek ve ihtiyaçları karşılayacak tüm donanım mevcuttur. Kalabalık misafir topluluklarının tercihi ise genellikle toplu transfer hizmetidir. Yolcu sayısına göre tercih edilen otobüs ya da minibüslerin her birinde güvenlik ve hijyen tedbirleri alınır ve güvenli ve sağlıklı hizmet sunulur.

 

Güler Yüz Ve Kaliteli Hizmet

Antalya havalimanı transfer süresi boyunca misafirler, deneyimli kadrolar ile sorunsuz yolculuklar gerçekleştirirler. Oldukça ekonomik transfer hizmeti alan misafirler, bekledikleri güler yüz ve kaliteli hizmeti DT transfer kadrolarında bulurlar. Özel transfer seçeneği ile vip servis kalitesinde hizmet alan konuklar, tatil süresi boyunca tüm seyahatlerinde DT transfer hizmetlerinin kalitesini ve güler yüzlü hizmetini almaya devam edebilirler.

Call Center