Antalya Havalimanı Wome Deluxe Otel Transfer

 

Tatil için Türkiye’ye ayak bastığınızda Wome Deluxe otele gitmek için bir araca ihtiyacınız olacaktır.  DT Transfer ile rezervasyonunuzu yaptırdığınızda hem tatiliniz en konforlu ve tasarız şekilde başlar hem de otele gidip rahatlamak için hiç vakit kaybetmenize gerek kalmaz.

Tatiliniz son bulduğunda uçağınıza yetişmek için muhtemelen havaalanına gitmeniz gerekir. Havalimanı transfer hizmetimiz sayesinde her zaman dakik olabileceksiniz.

Firmamız nerede olursanız olun sizi istediğiniz zaman konumuzdan sizi alacak ve gitmeniz gereken yere götürecektir. DT Transfer size güvenilir hizmet, güvenli ve ekonomik transfer fırsatı sunuyor!

Tatilinize mutlu bir şekilde başlamak için tasalanmanıza gerek yok; havalimanı servisimiz her detayla ilgilenir!

 

Havaalanına Veya Havaalanından Otele Nasıl Transfer Rezervasyonu Yapılır?

 

Havaalanından tek ya da çift yönlü taksi transferi arıyorsanız, birkaç adımda rezervasyon platformumuzdan rezervasyon yaptırabilirsiniz:

Sayfanın üst kısmındaki rezervasyon formunu doldurmak için geliş, gidiş yönü, tarih ve kişi sayısını bildirin sonra istediğiniz aracımızı seçin;

Dilerseniz telefon numarasından ulaşabilir ve rezervasyonunuza ekstra seçenekler ekleyebilirsiniz. Örneğin bebek koltuğu..

Rezervasyon yaptırırken Express servis dışında vip transfer seçimi yapabilirsiniz. Valiz sayınızı da bildirmeyi unutmayınız.

Bunun yanı sıra, nereden ve ne zaman alınmak istediğinizi ve nereye gitmek istediğinizi bize bildirebilirsiniz. Dönüş rezervasyonu yapmak da mümkündür. Bu durumda, aynı anda her iki yönde de rezervasyon yaparsınız. Havaalanına ulaşımınız için seçebileceğiniz birkaç lüks tasarımlı aracımız vardır. Tatil transferiniz için bir seçim yaptıktan ve ne tür bir araç kullanmak istediğinizi belirledikten sonra ekstra seçenekler için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Örneğin, havaalanında isim levhası ile karşılanma istediğinizi bize bildirebilirsiniz. Veya bize çocuğunuz için koltuğa ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz.

 

Havaalanı Transferinin Fiyatı Nedir?

 

Güzergah transferinin fiyatını belir, seyahat ettiğiniz mesafeye ya da seçtiğiniz transfer seçeneğine bağlıdır. Rezervasyon formunu doldurduğunuzda yada telefon ile rezervasyon yaptırdığınızda nereden nereye ulaşmak istediğinizi bildirdiğinizden kaç km yol gidileceğini hesaplarız.  Kilometre başına fiyatla güzergah mesafesini çarparız. Fiyatlarımız oldukça uygundur. Havaalanı servisi için toplu transfer ya da özel transfer seçeneğiniz var! Bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Transfer için Bol Seçenek

 

Otel ya da havalimanı transfer dışında şehir gezisi rezervasyonu da yaptırabilirsiniz. Çünkü havalimanından otelinize gitmenin, uçuşunuza konforlu dönmenin ve civarda dolaşmanın en kolay ve güvenli yolu DT Transfer’den geçer.  

Böylelikle yolculuğunuza hızlı ve rahat bir şekilde başlayabilirsiniz. Gidiş-dönüş rezervasyonu yapmak, özel transfer seçmek oldukça mantıklıdır. Gideceğiniz yer neresi olursa olsun deneyimli şoförler ile trafikte güvende olacaksınız

Havalimanı transferleri hizmet ve müşteri dostluğunun bir numaralı önceliği olan en iyi personelle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Yolculuklarınızda ekstra maliyetlerle karşılaşmazsınız. Ücretimizin ne olacağını önceden bilirsiniz.  Ödemeler yolculuğa başlanmadan önce alındığından, ekstra bir tarife size yansıtılmaz.  5 kişilik bir aile, arkadaş ya da profesyonel çalışma arkadaşlarından oluşan grupsanız önerimiz Vip araçlardır.

 

Havaalanına ya da Otele Sorunsuz Tatil

 

Deneyimli havalimanı transfer şirketi olarak, sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi sağlamak görevimizdir. Bu nedenle havaalanı transfer ekibimiz uçuşunuzu takip edecektir. Erken gelirseniz aracınız sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca rötar yaparak geç kalırsanız da sizi bekliyor oluruz.

Havalimanından Wome Deluxe otel transferinizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Sitemizden araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Merak ettiklerinizi de cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Rezervasyonunuzu ücretsiz şekilde iptal edebilirsiniz. Her yolculuktan sonra Corona Virüs nedeniyle araçlarımızın her alanı dezenfekte edilir ve bolca havalandırılır.

DT Transfer Antalya’da sizi bekliyor! Gözde tatil şehrini keşfetmeden önce gülen gözlerle personelimiz sizi karşılaşın!

Call Center